Зарядний пристрій TP22W-4240 для акумуляторів LiFePo4 36V(43,8V),12S,40A, штекер DSC SB50, 110-245V, 282*167*82mm, 3.6kg
Компанія тимчасово не приймає замовлення
-
| Понеділок |
09:00 - 17:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 17:00
|
|
| Середа |
09:00 - 17:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 17:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 17:00
|
|
| Субота |
10:00 - 13:00
|
|
| Неділя |
Вихідний
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
В наявностіЗарядний пристрій TP22W-4240 для акумуляторів LiFePo4 36V(43,8V),12S,40A, штекер DSC SB50, 110-245V, 282*167*82mm, 3.6kg10 623 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду елементів живлення | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Червоний |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність амперметра | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 40 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Типорозмір акумулятора | Інший |
|
| Висота | 82 мм |
| Маса | 3.6 кг |
| Ширина | 167 мм |
|
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки;Захист від перегріву;Захист від перезаряду;Захист від перепад |
| Напруга мережі живлення | 110 В;220 В;230 В;240 В |