
- В наявності
- Код: 00150323
Пилосос Sencor контейнерний, 700Вт, конт пил -2л, НЕРА, чорно-зелений
4 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення ступеня забруднення | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Програмування по днях тижня | Ні |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорно-зелений |
- Ціна: 4 699 ₴
