
- В наявності
- Код: 00148089
Рушникосушка Navin електрична Камелія, 800х480х105мм, таймер-регулятор, сталь, чорний муар, ліве підключення
4 190 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Лівий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Комплектація | |
| Заглушка | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Поличка | Ні |
- Ціна: 4 190 ₴
