
- Немає в наявності
- Код: 00146216
Пам'ять ПК Kingston DDR5 16GB KIT (8GBx2) 5200 FURY Beast
14 500 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Масив | PC5-51200 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.1 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
- Ціна: 14 500 ₴
