
- В наявності
- Код: 00144863
Ігрова поверхня GravaStar WARRIOR, XL (900х450х3мм), чорний
999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAVASTAR |
| Довжина | 900 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Особливості | Двостороння робоча поверхня |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 999 ₴
