
- В наявності
- Код: 00144802
Пилосос Gorenje мішковий, 800Вт, конт пил -3л, HEPA, телескоп трубка, чорний
4 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Програмування по днях тижня | Ні |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 800 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Телескоп трубка |
- Ціна: 4 999 ₴
