
- В наявності
- Код: 00144748
Кавомолка Gorenje роторна 150Вт, об'єм зерен-60г, метал, чорно-сріблястий
849 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна продуктивність | 150 кг/год |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 60 г |
| Призначення | Побутове |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Так |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Дозатор | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорно-сріблястий |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 849 ₴
