
- В наявності
- Код: 00142298
Мийка кухонна Deante Momi, граніт, прямокут., з крилом, 670х440х230мм, чаша - 1, врізна, сірий + кухонна дошка
9 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Сірий |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Отвір під змішувач | Так |
| Розташування крила | Зліва |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Тип поверхні | Матова |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 230 мм |
| Глибина чаші | 230 мм |
| Довжина мийки | 670 мм |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Так |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
- Ціна: 9 699 ₴
