
- В наявності
- Код: 00142271
Мийка кухонна Deante Garden, полістирол, прямокут., без крила, 505х350х252мм, чаша - 1, до стіни, графіт
2 848 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Колір | Графіт |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип поверхні | Матова |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 252 мм |
| Глибина чаші | 350 мм |
| Довжина мийки | 505 мм |
| Ширина мийки | 350 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Дошка для нарізання | Ні |
| Клапан-автомат | Ні |
| Коландер | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Подрібнювач харчових відходів | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал мийки | Полистирол |
| Тип встановлення мийки | К стене |
- Ціна: 2 848 ₴
