
- В наявності
- Код: 00140094
Хлібниця ARDESTO Midori 33х18х13см, метал, бамбук, білий
699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 13 см |
| Довжина | 33 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал кришки | Бамбук |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 699 ₴
