
- В наявності
- Код: 00140091
Хлібниця ARDESTO Gemini 39х27х15см, дерево, пластик, нержавіюча сталь
1 389 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 27 см |
| Довжина | 39 см |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 1 389 ₴
