
- В наявності
- Код: 00139693
Підставка для кухонного приладдя ARDESTO Midori 12х15.5см, метал, білий
289 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Глибина | 15.5 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Основне призначення | Для кухонного приладдя |
| Особливості | Захист від корозії |
| Розміщення | Горизонтальне |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 15.5 мм |
- Ціна: 289 ₴
