
- В наявності
- Код: 00139163
Цукорниця ARDESTO Midori 12х12х11см, 840мл, кераміка, бамбук, біла
415 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Колір | Білий |
| Кришка | Є |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Наявність дозатора | Немає |
| Об`єм | 840 мл |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кришки | Бамбук |
- Ціна: 415 ₴
