
- В наявності
- Код: 00139160
Цукерниця ARDESTO Verbena, 12.5см, скло, прозорий
479 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 12.5 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Довжина | 12.5 мм |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип посуду | Цукерниця |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 479 ₴
