
- В наявності
- Код: 00138841
Плойка ARDESTO HC-730G, 45Вт, D -32mm, 90-180C, кераміка, чорний
699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Діаметр щітки | 32 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 180 град. |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Подача пара | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція пам'яті | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
- Ціна: 699 ₴
