
- В наявності
- Код: 00138808
Пилосос ARDESTO контейнерний, 700Вт, конт пил -2.5л, НЕРА, чорно-бронзовий
2 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Визначення ступеня забруднення | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Програмування по днях тижня | Ні |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Основні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 2.5 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | чорно-бронзовий |
| Тип вихідного фільтра | НЕРА |
- Ціна: 2 799 ₴
