
- В наявності
- Код: 00137215
Інвертор сонячний гібридний 2E XM MAXII 11000VA/11000W, 48V, 2 MPPT, 2xTerminal in/out
51 618 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 11000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму;Захист від перенапруги;Захист від зниженої напруги |
- Ціна: 51 618 ₴
