
- Немає в наявності
- Код: 00147114
Пилосос LG контейнерний, 650Вт, конт пил -1.1л, турбо-щітка Pet Brush, червоний
4 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.1 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 650 Вт |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Режими руху | автоматично |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
- Ціна: 4 499 ₴
