
- В наявності
- Код: 00145604
Ігрова поверхня HyperX Pulsefire Mat, 2XL (1220x610x3мм), чорний
1 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Довжина | 1220 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Особливості | Двостороння робоча поверхня |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1220 мм |
- Ціна: 1 999 ₴
