
- В наявності
- Код: 99997022
Акумуляторна батарея LiFePo4 Ritar R-LFP12.8V9AH
2 720 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;
● Вихідна напруга: 12,8 В;
● Місткість: 9 А•ч;
● Максимальний струм заряду: 9 А, максимальний струм розряду: 9А;
● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;
● Розміри: 151 х 65 х 93.5 мм;
● Вага: 1.1 кг
● Вихідна напруга: 12,8 В;
● Місткість: 9 А•ч;
● Максимальний струм заряду: 9 А, максимальний струм розряду: 9А;
● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;
● Розміри: 151 х 65 х 93.5 мм;
● Вага: 1.1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 9 А |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 2 720 ₴
