
- В наявності
- Код: 00152642
Рюкзак для ноутбука, Wenger, Legacy 16" Black Series, чорний
5 399 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Підвищте рівень щоденних поїздок на роботу з рюкзаком для ноутбука Legacy Black Series.
Завдяки міцному зовнішньому матеріалу з перероблених ПЕТ-пляшок, він розроблений для зайнятих професіоналів. М'яке відділення Triple Protect із застібками-блискавками, що замикаються, та покритими застібками підходить для ноутбуків діагоналлю до 16 дюймів, а спеціальна кишеня вміщує 10-дюймовий планшет.
Насолоджуйтесь комфортом завдяки повітряній спинці та амортизуючим плечовим ременям.
Кишеня QuickAccess зберігає ваші найчастіше використовувані речі, а прихована кишеня безпеки зберігає цінні речі в безпеці.
Завдяки ремінцю для візків Pass-Thru та стабілізуючій платформі CaseBase подорожі стануть легкими.
Основні переваги
• Основна зовнішня тканина виготовлена ??з перероблених ПЕТ-пляшок
• Відділення з потрійною м'якою обробкою для ноутбука до 16 дюймів з підкладкою, що захищає від подряпин
• Спеціальна кишеня для планшета 10 дюймів з підкладкою, що захищає від подряпин
• Органайзер для необхідних речей • Стабілізуюча платформа CaseBase утримує сумку у вертикальному положенні
• Задня підкладка Air flow забезпечує циркуляцію повітря, щоб ви не перегрівалися
• Сітчасті бічні кишені розраховані на пляшку з водою або парасольку
• Кишеня QuickAccess для легкого доступу до необхідних речей
• Прихована кишеня безпеки
• Ремінь длякріплення на ручку валізи Pass-Thru
• Регульовані плечові ремені, що поглинають удари
• Застібки-блискавки, що замикаються, на основному відділенні та відділенні для пристроїв
• Покриті блискавки на відділенні для пристроїв для водовідштовхування
Опис продукту
Рюкзак для ноутбука 16 дюймів з кишенею для планшета
Габаритні розміри (ш*в*г): 35 x 45 x 25 см (13.8"ш x 17.7"в x 9.8"г)
Максимальний розмір пристрою (ш*в*г): 37 x 25.5 x 1.5 см
Вага продукту: 1.2 кг / 2,65 фунта
Об'єм продукту: 24 л / 1465 кубічних дюймів
Матеріал: 85% перероблений поліестер + 15% ПВХ
Колір: чорний
Кількість в упаковці: 3 штуки
Артикул: 653629
EAN: 7611160299796
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Вага | 1.2 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці;Зовнішня кишеня на застібці;Зовнішні відділення |
- Ціна: 5 399 ₴
