
- Немає в наявності
- Код: 00152641
Рюкзак для ноутбука, Wenger Reload 14", чорний
3 499 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Стильний, ділової рюкзак Wenger Reload 14"з відсіком для ноутбуків 13,3-14.1".
Стиль: Business / Casual-щоденні поїздки на роботу або навчання.
Рюкзак Wenger Reload 14" має таку компоновку:
Головне відділення з кишенею для ноутбука і планшета, обидві кишені з плюшевими вставками, що гарантовано захистить
ноутбук і планшет від подряпин;
На протилежній стінці в тому ж відділенні ще 2 сітчастих кишені розташовані одна над одною, з габаритами 18х11см
Відсік органайзер включає в себе одну кишеню на блискавці, тримачі для авто ручки й олівця, пластикових / карт або візиток,
карабін для ключів та інше. Також в цьому відсіку можна розмістити декілька журнолів або 3-4 тоб'ємних книги.
1 бічна кишеню для парасольки або пляшки води.
Технічні характеристики:
Діагональ ноутбука: 13,3-14,1 "
Об'эм: 11 л
Вага: 0,88 кг
Колір: чорний
Артикул / code / SKU: +601068
Габаритний розмір: 28 x 42 x 17 см
Відсік для ноутбука: 25,5 x 36,1 x 3,2 см
Матеріал: 75% нейлон / 25% поліестер
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Вага | 0.88 г |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Відділення для візитівок;Відділення для ручок |
- Ціна: 3 499 ₴
