
- В наявності
- Код: 00152639
Рюкзак для ноутбука, Wenger Pegasus 17", чорно-сірий
4 499 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Міцний та місткий рюкзак Wenger Pegasus 17" з великою кількістю відсіків.
Стиль: Casual/Travel - щоденні поїздки на роботу/навчання а також короткочасні поїздки до 2-3 днів.
Рюкзак Wenger Pegasus 17" має таке компонування:
Три великих відсіки на блискавках, 3 кишені на блискавках, 2 сітчасті кишені
Особливості:
Відділення для ноутбука та планшета.
Це відділення знаходиться найближче до спини, при цьому, кишеня для ноутбука і планшета пришиті до внутрішньої стінки відсіку, що
сприяє більш рівномірному розподілу ваги, а також покращує захист ноутбука.
Доступ у відсік відкриває двоспрямована блискавка. Сама блискавка пришита по вигнутому контуру, що відкриває майже в двічі ширший кут доступу у відсік.
Сама кишеня має дуже щільні стінки з м'яким наповювачем і не торкається дня рюкзака (тобто при падінні рюкзака буде як амортизатор)
Відділення для аксесуарів які найчастіше використовуються при цьому мають компактний розмір.
Відсік закривається одним зіпером на блискавці і він забарвлений у червоний колір.
Основне відділення для габаритної поклажі.
Відсік органайзер з кишенями для авторучок і олівців, а також смартфона.
2 глибокі бічні кишені на блискавці
2 сітчасті кишені, знаходяться поверх бічних кишень.
Ручка оснащена металевим тросом у пластиковій оболонці і кріпиться до корпусу рюкзака чотирма заклепками.
Майже вся площа спини і внутрішніх сторін плечових ременів обшита сіткою, що дихає.
Це забезпечить комфорту та відмінну вентиляцію спини.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 37 x 48 x 24 см
Відсік для ноутбука: 28,6 x 41,9 x 4,2 см
Діагональ ноутбука:17”
Об'єм: 25 л
Вага:1,36 кг
Колір: Чорний/Сірий
Артикул/code/SKU: 600639
Матеріал: 84% Поліестер/16% PVC
Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 37 см |
- Ціна: 4 499 ₴
