
- В наявності
- Код: 00152617
Кейс-пілот для ноутбука 16", Wenger Granada, чорний
7 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізнес кейс на колесах (кейс-пілот) Wenger Granada з відсіклм для ноутбуків 15,6/16"
Цей кейс-пілот незамінний і надзручний помічних для коротких ділових поїздок на 1-2 дні.
Ключові особливості:
• Відділення для ноутбука 15.6-16" з м'якми захисними стінками
• Відсік для одягу на наступний день
• Безшумні колеса збільшеного діаметру та з легким обертанням (накатом)
• Органайзер для найнеобхідніших речей
• Кишеня QuickAccess
• Пасок Pass-Thru дозволяє прикріпити кейс-пілот на більшу валізу
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 42 x 35 x 25 см
Відсік для ноутбука: 41,4 х 28,5 х 2,2 см
Об'єм: 29 л
Вага: 3.8 кг
Колір: чорний
Матеріал: 100% поліестер
Артикул/code/SKU: 600659
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Вага | 3.8 г |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки;Зовнішні відділення |
- Ціна: 7 199 ₴
