
- В наявності
- Код: 00152201
Сумка для ноутбука, Tucano Lamini 13.3/14", чорний
1 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонка сумка Tucano LAMINI 13.3/14 дюймів
Особливості:
-Тканина сумки з переробленого пластику
-Внутрішня ударостійка підкладка
-Подвійні ручки та знімний плечовий ремінець
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 35 x 26 x 2,5 см
Призначено для: ноутбуки від 13.3 до 14 дюймів
Матеріал: текстильна тканина з перероблених пет пляшок
Кількість перероблених пляшок у виробі: 9 шт.
Вага: 0.175 кг
Колір: чорний
Артикул: BLAMINI1314-BK
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.175 г |
| Висота | 2.5 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Глибина | 2.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 1 099 ₴
