
- Немає в наявності
- Код: 00152200
Сумка Tucano Work_Out 3 13", синя
1 899 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Сумка Tucano Work_Out 3.
Нова колекція з нейлону високої щільності.
Модель Tucano WO3-MB13 призначена для перенесення ультра тонких 13-14" дюймових ноутбуків, або MacBook Pro 13/14.
Стилістично перегукується з оригінальним дизайном перших лінійок, але тепер має яскраві і контрастні кольори.
У внутрішньому відсіку є кишеня у вигляді конверта для аксесуарів.
Цей конверт можна використовувати трьома різними способами:
-повністю прихований (вкладений всередину);
- частково видимий;
-повністю витягнутий для збільшення об'єму;
Поставляється разом зі знімним плечовим ременем.
Внутрішній відсік з анти-ударною системою для захисту вашого ноутбука.
Параметри:
Габарити: 37 x 26 x 7 см
Відділ для ноутбука: 33 x 22.5 x 2 см
Вага: 0,59 кг
Колір: синій
Матріал: нейлон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.59 г |
| Висота | 7 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Глибина | 7 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 1 899 ₴
