
- В наявності
- Код: 00152199
Сумка Tucano WO4 15"/16", чорний
3 099 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Тонка сумка Tucano Slim Bag з колекції Work Out 4 для MacBook Pro 16" і ноутбуків 15,6-16"
Work Out 4 — це легендарна тонка сумка, розроблена для 16-дюймових MacBook Pro і 16-дюймових ноутбуків.
Це вже четверте покоління серії Work Out, і тепер вона повністю пошита з тканини, яку виготовлено з переробленого пластику.
Чудова організація кишень та надтонкий компактний дизайн роблять цю сумку зручною і доречною для більшості завдань пов'язаних з щоденним транспортуванням нутбука та різного приладдя на роботу чи навчання.
Сумка Work Out 4 Slim Bag 16, має наступну компоновку:
Головне відділення для ноутбуків 16 дюймів + окрема захисна кишеня для планшету 10"
Переднє відділення-органайзер для письмового приладдя і аксесуарів
Кишеня на липучці під передньою ручкою для паперів/документів формату А4
Кишеня на липучці під задньою ручкою для паперів/документів формату А4
Пасок для кріплення сумки на телескопічній ручці валізи.
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбук 15.6-16"
Особливості:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Ремінець для кріплення сумки на телескопічній ручці валізи
• Тонкий профіль і багато відсіків та кишень
• Підкладка контрастного кольору
• Сумку, виготовлено із переробленого пластику
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 40 х 30 х 5.5 см
Відділ для ноутбука: 35.79 x 24,81 x 1.68 см
Матеріал: поліестр з переробленого пластику
Колір: чорний
Вага: 0,5 кг
Артикул: WO4-MB16-AX
Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 5.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний;Зовнішня кишеня без застібки;Відділення для ручок |
- Ціна: 3 099 ₴
