
- В наявності
- Код: 00152198
Сумка Tucano Tlinea 15,6/16", чорна
1 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tucano Tlinea повсякденна сумка для ноутбуків з поліестеру.
Призначена для перенесення ноутбука з діагоналлю екрана 15,6/16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів.
Основний матеріал - поліестер.
Сумка Tlinea з центральним відділенням для ноутбука з м'якими стінками.
Зовнішня передня кишеня для аксесуарів.
На задній частині сумки є пасок для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбуки 15,6/16"
Особливості:
• Зовнішня передня кишеня
• Пасок для кріплення до ручки валізи
• Не знімний плечовий пасок.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 40 х 27 х 8 см
Відділ для ноутбука: 36,5 x 25 x 2 см
Матеріал: поліестер
Колір: чорний
Вага: 0,5 кг
Артикул: BSBTK15-BK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 8 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Глибина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 1 599 ₴
