
- В наявності
- Код: 00152197
Сумка Tucano Svolta 15.6/16", чорна
1 850 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна сумка Tucano SVOLTA призначена для ноутбуків з діагоналлю 15,6-16 дюймів.
Дизайн з горизонтальною кишенею на блискавці і вертикальним швом роблять сумку сучасною, при цьому надаючи строгий вид.
Головне відділення спеціально посилено, для максимального захисту ноутбука.
Передня кишеня на блискавці включає в себе органайзер з 3-х кишень:
-для смартфона (до 5,5"),
-Мобільноъ батареї (Power Bank)
-візітних карток.
Сумка також має знімний регульований ремінь через плече і ремінь на тильній стінці
для фіксації сумки на телескопічный ручці валізи.
Параметри:
Габарити: 42 х 31 х 8,5 см
Відділ для ноутбука: 38,5 х 26,5 х 3,5 см
Об'єм: 7,5 літрів
Вага: 0,56 кг
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.56 г |
| Висота | 8.5 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці;Відділення для телефону;Відділення для візитівок |
- Ціна: 1 850 ₴
