
- В наявності
- Код: 00152193
Сумка Tucano Star 17", чорна
2 049 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Компактна і легка сумка Tucano STAR 17 з міцної високотехнологічної і зносостійкої тканини.
Сумка ідеально підходить для 17,1-17.3" ноутбуків а також для 16-дюймових MacBook Pro.
Внутрішнє відділення з м'якою підкладкою для ноутбука оснащено сітчастою кишенею на блискавці.
Також є внутрішня передня кишеня для смартфонів і аксесуарів.
Ремінь на плече (НЕ знімний) з регулюванням по довжині.
Особливості:
Регульований плечовий ремінь.
Тонка, компактна і легка сумка.
Внутрішнє м'яке відділення для ноутбука.
Передня кишеня-органайзер для смартфона і аксесуарів.
Параметри:
Артикул: BSTN17-BK
Габарити: 46 x 31 x 10 см
Відділ для ноутбука: 43.5 x 30 x 3,9 см
Діагональ: MacBook Pro 16 "/ Laptop 17"
Матеріал: Поліестер
Колір: чорна
Вага: 0,65 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.65 г |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Перегородка на блискавці;Відділення для телефону |
- Ціна: 2 049 ₴
