
- В наявності
- Код: 00152189
Сумка Tucano Star 13"/14", синій
1 765 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Компактна та легка сумка Tucano STAR 13/14 з міцної високотехнологічної і зносостійкої тканини.
Сумка ідеально підходить для 13,3 -14 дюймових ноутбуків а також для 14-дюймових MacBook Pro.
Внутрішнє відділення з м'якою підкладкою для ноутбука оснащено сітчастою кишенею на блискавці.
Також є внутрішня передня кишеня для смартфонів і аксесуарів.
Ремінь на плече (не знімний) з регулюванням по довжині.
Особливості:
Регульований плечовий ремінь.
Тонка, компактна і легка сумка.
Внутрішнє м'яке відділення для ноутбука.
Передня кишеня-органайзер для смартфона і аксесуарів.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 36 x 25.5 x 7 см
Відділ для ноутбука: 33 x 23.5 x 2 см
Діагональ: 13.3-14"
Матеріал: поліестер
Колір: синій
Вага: 0,42 кг
Артикул: BSTN1314-B
Гарантія: 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.42 г |
| Висота | 7 мм |
| Відділення | Відділення для телефону |
| Глибина | 7 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 25.5 мм |
- Ціна: 1 765 ₴
