
- В наявності
- Код: 00152186
Сумка Tucano Smilza 15"/16"", чорна
1 769 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Надтонка сумка Tucano Smilza 15 для ноутбуків розміром до 15,6/16" включно
Пошита з високотехнологічного матеріалу з оздоблювальними деталями контрастного кольору.
Єдиний внутрішній відсік з неопреновими куточками для надійної фіксації ноутбука.
На передній стороні є містка зовнішня кишеня для аксесуарів (блок живлення, миша, смартфон).
Подвійні ручки пришиті 5-ма швами, знімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, бігунки (зіпер-пуллери) з нержавіючої сталі.
Основні особливості:
Супертонка сумка.
Внутрішня протиударна підкладка.
Неопренові куточки для захисту ноутбука.
Подвійні ручки і знімний плечовий ремінь.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:42 x 29 x 4 см
Відділення для ноутбуку: 38,5 x 26,5 x 3,5 см
Діагональ: MacBook Pro 16" / Laptop 15.6-16"
Матеріал: Поліестер
Колір: чорний
Вага: 0,35 кг
Артикул: BSM15-BK
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.35 г |
| Висота | 29 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Глибина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 29 мм |
- Ціна: 1 769 ₴
