
- В наявності
- Код: 00152179
Сумка Tucano Isotta 15"/16", рожевий
3 439 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Дизайнерська сумка з нової колекції Isotta від італійського бренду Tucano, спеціально створена і призначена для 15/16-дюймових MacBook Air/Pro
а також для 15.6-16 дюймових ноутбуків
Сумка Isotta має одне внутрішнє відділення для ноутбука з захистом, зовнішню кишеню для аксесуарів і знімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині.
Призначено для:
MacBook Pro 16" (2019-2023)
Ноутбуки 15,6/16"
Особливості:
• Зовнішня кишеня для аксесуарів
• Внутрішня підкладка
• Тонка сумка з м’якого поліуретану на вигляд шкіри
• Єдине внутрішнє відділення для ноутбука
Технічні характеристики
Габаритні розміри: 40 x 30.5 x 2 см
Рекомендований розмір пристрою: 36.5 x 25 x 2 см
Матеріал: поліуретан (штучна шкіра) / нейлон
Колір: рожевий
Вага: 0,5 кг
Артикул: BSISO1516-PK
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.5 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 30.5 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки;Зовнішні відділення |
- Ціна: 3 439 ₴
