
- В наявності
- Код: 00152174
Сумка Tucano Isotta 13"/14", зелений
3 139 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Дизайнерська сумка з нової колекції Isotta від італійського бренду Tucano, спеціально створена і призначена для 15-дюймових MacBook Air
а також для 14-дюймових ноутбуків/ультрабуків.
Сумка Isotta має одне внутрішнє відділення для ноутбука з захистом, зовнішню кишеню для аксесуарів і знімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині.
Призначено для:
:MacBook Air 15" (2023-2024)
Ноутбук 14"
Особливості:
• Зовнішня кишеня для аксесуарів
• Внутрішня підкладка
• Тонка сумка з м’якого поліуретану на вигляд шкіри
• Єдине внутрішнє відділення для ноутбука
Технічні характеристики
Габаритні розміри: 37 x 27.5 x 2 см
Рекомендований розмір пристрою: 34.04 x 23.76 x 2 см
Матеріал: поліуретан (штучна шкіра) / нейлон
Колір: зелена
Вага: 0,45 кг
Артикул:BSISO1314-V
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.45 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 27.5 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 27.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки;Зовнішні відділення |
- Ціна: 3 139 ₴
