
- В наявності
- Код: 00152173
Сумка Tucano Idea 15.6", блакитна + бездротова миша
1 699 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Тонка і компактна сумка Tucano Idea сумісна з ноутбуками Ultrabook до 15,6" і MacBook Pro 15" Retina.
Широка кишеня на блискавці на передній панелі з внутрішнім органайзером і кишеньками для авторучок, візиток, ключів.
Основне відділення доповнюється ще й кишенею для планшетів до 10 '', і забезпечує захист як ноутбука так і планшету.
Ця сумка може так само використовуватися як чохол, завдяки гнучким ручкам і кріпленню плечового ременя на задній стінці.
Все необхідне ви завжди візьмете з собою, при цьому з мінімальною вагою, і хорошим захистом.
Підходить для ноутбуків 15,6-16"
У подарунок бездротова миша (чорного кольору).
Параметри:
Габарити: 42 х 28 х 7 см
Відділ для ноутбука: 38,5 х 26,5 х 3,5 см
Об'єм: 7,5 літрів
Вага: 0,34 кг
Матеріал: поліестер.
Колір: блакитно-синя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.34 г |
| Висота | 7 мм |
| Глибина | 7 мм |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці;Відділення для візитівок;Відділення для ручок |
- Ціна: 1 699 ₴
