
- В наявності
- Код: 00152172
Сумка Tucano Hop 15,6/16", синя
1 869 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Tucano HOP15 повсякденна сумка із нової колекції 2022 року.
Призначена для перенесення ноутбука з діагоналлю екрана 15,6/16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів.
Основний матеріал - меланжева тканина з переробленого пластику.
Сумка Tucano Hop 15 з досить містким центральним відділенням, всередині якого відсік-кишеня для ноутбука.
Зовнішня передня кишеня для аксесуарів.
На задній частині сумки є пасок для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбуки 15,6/16"
Особливості:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Зовнішня передня кишеня
• Пасок для кріплення до ручки валізи
• Сумка з переробленого пластику.
Параметри:
Габарити: 40 х 27 х 8 см
Відділ ноутбука: 36,5 x 25 x 2 см
Матеріал: меланжева тканина з перероблених пет-пляшок
Колір: синій (меланж)
Вага: 0,6 кг
Артикул: BHOP15-B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки;Зовнішня кишеня на застібці |
- Ціна: 1 869 ₴
