
- В наявності
- Код: 00152168
Сумка Tucano Global 2 15"/16", синій
1 899 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Легка текстильна сумка TUCANO GLOBAL 15,6 для MacBook Pro16" та ноутбуків 15,6/16"
Сумка GLOBAL 15,6 має компактний і сучасний дизайн, оснащена зручним центральним відділенням, з внутрішньою кишеню для ноутбука,
та добре організовану передню кишеню олрганайзер на блискавці.
Сумка має незнімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, а також пасок на задній стінці для кріплення сумки на телескопічній ручці валізи
Призначено для:
MacBook Pro 16" (2019-2023)
Ноутбуки 15.6/16"
Особливості:
• Сумка з тканини з використанянм переробленого пластику
• М'яке внутрішнє відділення для ноутбука
• Кишеня-органайзер на блискавці
• Регульований плечовий ремінь
• Внутрішня сітчаста кишеня для аксесуарів
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 39.5 х 28 х 9.5 см
Розмір відділу для ноутбука: 36.5 x 25 x 2 см.
Матеріал: поліестрова тканина з переробленого пластику.
Вага: 0,49 кг
Колір: синій
Артикул: BSBTK21516-B
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.49 г |
| Висота | 9.5 мм |
| Глибина | 9.5 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці;Кишеня-органайзер на блискавці |
- Ціна: 1 899 ₴
