
- В наявності
- Код: 00152167
Сумка Tucano Global 2 13"/14", чорний
1 799 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Легка текстильна сумка TUCANO GLOBAL 13/14 для MacBook Pro14" та ноутбуків 13,3/14"
Сумка GLOBAL 13/14 має компактний і сучасний дизайн, оснащена зручним центральним відділенням, з внутрішньою кишеню для ноутбука,
та добре організовану передню кишеню олрганайзер на блискавці.
Сумка має незнімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, а також пасок на задній стінці для кріплення сумки на телескопічній ручці валізи
Призначено для:
MacBook Pro 14" (2021-2023)
Ноутбуки 13/14"
Особливості:
• Сумка з тканини з використанянм переробленого пластику
• М'яке внутрішнє відділення для ноутбука
• Кишеня-органайзер на блискавці
• Регульований плечовий ремінь
• Внутрішня сітчаста кишеня для аксесуарів
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 36.5 х 27 х 8 см
Розмір відділу для ноутбука: 33 x 23.5 x 2 см.
Матеріал: поліестрова тканина з переробленого пластику.
Вага: 0,45 кг
Колір: чорний
Артикул: BSBTK21314-BK
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.45 г |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці;Кишеня-органайзер на блискавці |
- Ціна: 1 799 ₴
