
- В наявності
- Код: 00152165
Сумка Tucano Flash 15,6", синя
3 999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Tucano Flash 15 бізнес-сумка з нової колекції 2022 року.
Призначена для перенесення ноутбука з діагоналлю екрану 15,6/16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів.
Виготовлена з переробленого пластику, а декор зовнішніх елементів з еко шкіри.
Сумка призначена в основному для роботи і складається з трьох відділень, що закриваються блискавками, а також
добре організованими кишенями.
Окремий відсік для ноутбука на задній стінці, другий відсік для документів та аксесуарів та третій відсік-органайзер.
На передній стінці органайзера є кишенька на блискавці для дрібних речей.
А на задній стінці розташований пасок для фіксації на телескопічній ручці валізи та ще одна прихована кишеня.
М'які ручки та регульований знімний плечовий ремінь для комфортного перенесення.
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбуки 15,6/16"
Особливості:
• Окрема кишеня для ноутбука та планшета
• Добре організовані додаткові кишені
• Задня частина із захисною кишенею
• Ремінь для кріплення до телескопічної ручки валізи
Параметри:
Габарити: 43 х 28 х 18 см
Відділ ноутбука: 38 x 25 x 2,5 см
Матеріал: тканина із перероблених пет-пляшок
Колір: синій
Вага: 0,95 кг
Артикул: BFLASH15-B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.95 г |
| Висота | 18 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Конференц-сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 3 основних;Зовнішня кишеня на застібці;Потайна кишеня на блискавці;Відділення |
- Ціна: 3 999 ₴
