
- В наявності
- Код: 00152160
Сумка Tucano Darkolor 13"/14", зелена
2 349 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Сумка для ноутбуків 13,3-14 дюймів з нової колекції Darkolor від Tucano
Ультразахищена тонка сумка для ноутбуків до 14", з напівжорсткою задньою панеллю.
Просторий відсік, з відкриттям сумки за трьома сторонами, що дозволяє вам працювати з вашим ноутбуком, не виймаючи його з сумки (попередньо закріпивши краї двома еластичними кутовими смугами).
Особливості:
Виготовлена з міцного поліестеру і доступна в 5-ти колірних рішеннях.
Усередині сумки фіксуючий пасок для ноутбука на липучці, а також еластичні кутові смужки
Зовні на лицьовій стороні сумки розташована кишеня-органайзер:
(Для ручок, візиток, блоку живлення та інших аксесуарів.
Сумка укомплектована наплічним регульованим ременем з м'якою накладкою.
Фурнітура виконана з металу.
Параметри:
Габарити: 36,5 x 26 x 6 см
Відділення для ноутбука: 35,7 x 25,3 x 3,5 см
Колір: зелений
Матеріал: поліестер
Вага: 0,59 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.59 г |
| Висота | 6 мм |
| Глибина | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Липучка |
| Ширина | 26 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки;Відділення для візитівок;Відділення для ручок |
- Ціна: 2 349 ₴
