
- Немає в наявності
- Код: 00152149
Рюкзак Tucano WO4 MB Pro 16", чорний
3 399 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Тонкий рюкзак Tucano Slim Backpack з колекції Work Out 4 для MacBook Pro 16" і ноутбуків 15,6-16"
Work Out 4 — культовий тонкий рюкзак, це вже четверта генерація цієї серіїї.
Розроблений для 16-дюймових MacBook Pro та 16-дюймових ноутбуків,
виготовлений із тканини в склад якої входить перероблений пластик з пет пляшок.
Чудова організація кишень та надтонкий компактний дизайн роблять цей рюкзак зручним і доречним для будь-якого випадку.
Рюкзак Tucano Work Out 4 Slim Backpack 16 , має наступну компоновку:
Головне відділення з захисною кишенею для ноутбука і окремою кишенькою для планшету 10"
Переднє відділення-органайзер для письмового приладдя і аксесуарів
Кишеня на липучці під передньою ручкою
Кишеня на липучці* під задньою ручкою, тут зберігаються плечові лямки рюкзака
Задня прихована кишеня для безпечного зберігання цінних речей, та пасок для кріплення рюказка на ручці валізи.
*Рюкзак можна носити як сумку завдяки можливості приховувати плечовомі лямки в спеціальну кишеню
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбук 15.6-16"
Особливості:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Приховані плечові лямки
• Ремінець для кріплення рюкзака на телескопічній ручці валізи
• Захистна кишеня ззаду
• Двоколірна тканина та підкладка контрастного кольору
• Рюкзак, виготовлений із переробленого пластику
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 30 х 41.5 х 7 см
Відділ для ноутбука: 24.81 x 35.79 x 1.68 см
Матеріал: поліестр з переробленого пластику
Колір: чорний
Об'єм: 7л
Вага: 0,8 кг
Артикул: WO4BK-MB16-AX
Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Висота | 41.5 мм |
| Довжина | 41.5 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 41.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний;Потайна кишеня на блискавці;Зовнішня кишеня без застібки |
- Ціна: 3 399 ₴
