
- В наявності
- Код: 00152147
Рюкзак Tucano Terras 15.6", чорний
3 899 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Tucano Terras з нової колекції Planet від Tucano.
Сучасний дизайнерський рюкзак для ноутбуків з діагоналлю 15,6 / 16 дюймів і MacBook Pro з діагоналлю 16 дюймів.
Рюкзак Tucano Terras виконаний з тканини високої щільності, і дуже добре організований.
У головному відділенні: дві внутрішні кишені з м'якими стінками і підкладкою для ноутбука і планшета.
Два містких передніх відділення різної висоти і дві бічні кишені для парасольки і пляшки з водою.
Ергономічна спинка і м'які плечові ремені мають вставки з сітчастої "дихаючої" тканини.
Також в спинці вбудований ремінь-фікстатор, для розміщення рюкзака на телескопічній ручці валізи, і прихована кишеня (антизлодій)
Бічні та задня прихована кишені декоровані суцільним малюнком з написом "TUCANO" в тон основного матеріалу.
Дана модель є полегшеною (в порівнянні з моделлю TERRA) і не має розвантажувальної системи AGS і дощовика, при цьому весь
функціонал і дизайнерські прийоми повторюють вигляд старших моделей з AGS системою.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 33 х 47 х 17 см
Відсік для ноутбука: 25 x 38 x 2,5 см
Матеріал: нейлон 600 ден
Колір: чорний
Об'єм: 20л
Вага: 0,8 кг
SKU: BKTER15-BK
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.8 г |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішні відділення;Потайна кишеня на блискавці;Зовнішня кишеня без застібки |
- Ціна: 3 899 ₴
