
- В наявності
- Код: 00152144
Рюкзак Tucano Ted 14", темно-синій
2 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак Tucano Ted 14 для щоденного використання з містким центральним відділенням,
та окремими кишенями для ноутбука 14 дюймів, а також для планшету 10 дюймів.
Ще одна кишеню для аксесуарів спереду.
А на спинці є захисна кишенька на блискавці і ремінець для фіксації рюкзака на телескопічній ручці валізи.
Параметри:
Габарити: 29,5 x 41 x 13 см
Відсік для ноутбука: 23,5 x 33 x 2 см
Кишеня для планшета: 18 x 25,5 x 1 см
Матеріал: поліефір (з переробленого пет пластику)
Колір: темно-синій
Вага: 0,56 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 3 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13 см |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиэфир |
- Ціна: 2 699 ₴
