
- Немає в наявності
- Код: 00152143
Рюкзак Tucano Ted 11", чорний
2 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий спортивний рюкзак Tucano Ted 11 з переробленого пластику (пет пляшки).
Оснащений внутрішньою кишенею для планшета і передньою кишенею для аксесуарів.
Ззаду є ремінець для фіксації рюкзака на телескопічній ручці валізи.
Параметри:
Габарити: 22,5 x 32,5 x 10 см
Відсік для планшета: 18 x 25,5 x 1 см
Матеріал: поліефір (з переробленого пет пластика)
Колір: чорний
Вага: 0,27 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.27 г |
| Висота | 32.5 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 32.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці;Зовнішня кишеня без застібки |
- Ціна: 2 099 ₴
