
- В наявності
- Код: 00152141
Рюкзак Tucano Ted 11", жовтий
2 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий спортивний рюкзак Tucano Ted 11 з переробленого пластику (пет пляшки).
Оснащений внутрішньою кишенею для планшета і передньою кишенею для аксесуарів.
Позаду рюкзака на (на зворотній стороні) є ремінець для фіксації рюкзака на телескопічній ручці валізи.
Параметри:
Габарити: 22,5 x 32,5 x 10 см
Відсік для планшета: 18 x 25,5 x 1 см
Матеріал: поліефір (з переробленого пет пластика)
Колір: жовтий
Вага: 0,27 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 0.27 кг |
| Висота | 32.5 см |
| Глибина | 10 см |
| Ширина | 32.5 см |
- Ціна: 2 099 ₴
