
- В наявності
- Код: 00152136
Рюкзак Tucano Rollo 15.6", синій
2 699 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Tucano Rollo із застібкою Roll Top для 15,6-дюймових ноутбуків і 16-дюймових MacBook, виготовлений із переробленої водонепроникної тканини з покриттям PVC.
Рюкзак Tucano Rollo, має одне велике відділення, а в середині цього відділення окрема внутрішня кишеня для ноутбука.
Назовні вертикальна кишеня для аксесуарів.
М’які регульовані плечові ремені з регулюванням по довжині, забезпечують комфорт та зручність як для роботи, так і для відпочинку.
Призначено для
Ноутбук 15,6"
MacBook Pro 16" (2019-2024)
Особливості:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Регульовані м'які плечові лямки
• Зручна зовнішня кишеня
• Рюкзак із застібкою
• Містке внутрішнє відділення
• Перероблена з пет пляшок зовнішня тканина з додатковим водонепроникним шаром
Технічні харатектеристики та деталі:
Габаритні розміри: 30 х 45 х 16 см
Рекомендований розмір пристрою: 36.5 x 25 x 2 см
Об'єм: 18л
Вага: 0,6 кг
Матеріал: водозахисний поліестер
Колір: синій
Артикул: BKROL15-B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.6 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки;Зовнішні відділення |
- Ціна: 2 699 ₴
