
- В наявності
- Код: 00152130
Рюкзак Tucano Martem 15.6", синій
4 499 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Tucano Martem з нової колекції Planet від Tucano.
Ідеально підходить для ноутбуків розміром до 15.6/16" а так само і для MacBook Pro 16".
Tucano Martem виконаний з нейлону високої щільності, і добре організований як усередині так і зовні.
У головному відділенні: дві внутрішні кишені з м'якими стінками і підкладкою для ноутбука і планшета, а також кишеня на блискавці для аксесуарів.
Середня кишеня з невеликим розкриванням (хід блискавки тільки у верхній частині) для аксесуарів таких як смартфон, навушники та ін.
Кишеня-органайзер з відсіками для візиток і авторучок, може розміщувати документи формату А4 і термокружку / термос.
Невелика кишеню на передній частині рюкзака для ключів та інших негабаритних аксесуарів.
Бічні кишені для парасольки і пляшки з водою
Ергономічна спинка і м'які плечові ремені з сітчастої "дихаючої" тканини, що робить перноску рюкзака особливо в літній період.
Також в спинці вбудований ремінь-фікстатор, для розміщення рюкзака на телескопічній ручці валізи, і прихована кишеня (антизлодій).
Параметри:
Габарити: 33 х 47 х 17 см
Відділ для ноутбука: 25 x 38 x 2,5 см
Матеріал: нейлон 600 ден
Колір: синій
Об'єм: 25л
Вага: 1,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 17 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 4 499 ₴
