
- В наявності
- Код: 00152124
Рюкзак Tucano Luna Gravity AGS 15.6", синій
4 599 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Luna Gravity AGS 15 найкомпактніший рюкзак з лінійки Tucano Planet із системою AGS
Ідеально підходить для ноутбуків розміром до 15.6/16", а також для MacBook Pro 16", і оснащений фірмовою антигравітаційною системою AGS.
AGS - це еластична підвіска у плечових ременях, призначена для зменшення тиску ваги на плечі та спину під час руху.
Функція антигравітаційної системи, крім поліпшення постави і зменшення зусиль, що додаються, зокрема, знижує втому м'язів спини.
і шиї, рівномірно розподіляючи вагу рюкзака між вашими плечима та стегнами.
Tucano Luna Gravity виконаний з тканини високої щільності, дуже добре організований як усередині, так і зовні.
У дуже просторому головному відділенні є м'яка кишеня для ноутбука, що забезпечує чудовий захист, а також кишеньки для аксесуарів.
Для зручнішого доступу в головний відсік, блискавка вшита під кутом, при повному відкритті доступ у відсік стає ширшим, і таким чином забезпечується зручніше завантаження/вивантаження ноутбука та іншого поклажу.
Передня кишеня-органайзер може розмістити блокнот, або папку формату А4, а також флягу або термокухоль,
і ще включає в себе 2 невеликі кишені (для візиток, або корисних дрібниць).
Маленька кишеня під ораганайзером закривається на блискавку, і декорована стрічкою з логотипом Tucano, що повторюється.
З двох боків рюкзака розташовані пласкі бічні кишені.
Ергономічна спинка та м'які плечові ремені із сітчастого матеріалу, дозволять комфортно переносити рюкзак влітку.
Крім системи підвіски AGS, у спинку вбудований ремінь-фікстатор, для розміщення рюкзака на телескопічній ручці валізи,
та приховану кишеню (анти злодій).
Знімний дощовик, захований унизу, дозволяє додатково захистити рюкзак та вміст в особливо дощову погоду.
Параметри:
Габарити: 33 х 45 х 11 см
Відділ для ноутбука: 25 x 38 x 2,5 см
Матеріал: нейлон 600 ден
Колір: синій
Об'єм: 20л
Вага: 1,33 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 1.33 кг |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 11 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 4 599 ₴
