
- В наявності
- Код: 00152123
Рюкзак Tucano Lato 17", чорний
3 289 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місткий рюкзак Tucano Lato для ноутбука з діагоналлю екрана до 17 дюймів
Два містких відділення, включаючи вбудовану захищену кишеню для ноутбука
Внутрішня кишеня для MP3 плеєра з проходом для навушників
Окрема кишеня, призначена для iPad, або інших планшетів
Бічна кишеня для пляшки води, або парасольки
Ергономічна спинка і лямки.
Зовнішня кишеня швидкого доступу
Параметри:
Габаритні розміри: 35 x 48 x 18 см
Відділення для ноутбука: 28,5 x 42 x 3.5 см
Об'єм: 30л
Матеріал: поліестер
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 3 289 ₴
