
- Немає в наявності
- Код: 00152118
Рюкзак Tucano Hop 15,6/16", антрацит
2 199 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Tucano HOP15 повсякденний рюкзак із нової колекції 2022 року.
Призначений для перенесення ноутбука з діагоналлю екрана 15,6/16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів.
Основний матеріал - меланжева тканина з переробленого пластику.
Рюкзак Tucano Hop 15 з досить містким центральним відділенням, всередині якого відсік-кишеня для ноутбука.
Зовнішня передня кишеня для аксесуарів.
На задній частині рюкзака є пасок для фіксації на телескопічній ручці валізи.
Спинка та внутрішні частини плечових лямок із сітчастого матеріалу для покращення вентиляції.
З боків рюкзака є кишені для пляшки води/термокружки та парасольки або дрібних аксесуарів.
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбуки 15,6/16"
Особливості:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Зовнішня передня кишеня
• Бічні кишені для пляшки та парасольки.
• Пасок для кріплення до ручки валізи
• Рюкзак із переробленого пластику.
Параметри:
Габарити: 28,5 х 42 х 13 см
Відділ ноутбука: 25 x 36,5 x 2 см
Матеріал: меланжева тканина з перероблених пет-пляшок
Колір: сірий (антрацит)
Об'єм: 12 л
Вага: 0,8 кг
Артикул: BKHOP15-AX
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Об`єм | 12 л |
- Ціна: 2 199 ₴
